Fundacja Edukacji Przedsiębiorczej

w Chorzowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Fundacja Edukacji Przedsiębiorczej

O rynku pracy i mobilności zawodowej w Świętochłowicach

Email Drukuj PDF

11 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach odbył się warsztat w ramach Młodzieżowego Forum Przedsiębiorczości dotyczący rynku pracy - możliwości zarobkowych młodych uczestników rynku, mobilności zawodowej, a także szans i zagrożeń, które są z nią związane. Młodzież podzieliła się swoimi doświadczeniami, w tym zawodowymi i planami na przyszłość. Cieszy fakt, że duża część uczniów planuje podjąć studia i pozostać w kraju.

Więcej…
 

Za nami kolejny tydzień warsztatów

Email Drukuj PDF

Z końcem marca i początkiem kwietnia przeprowadziliśmy warsztaty dla 7 zgłoszonych do Młodzieżowego Forum Przedsiębiorczości szkół. Głównie tematyka warsztatów dotyczyła rynku pracy - możliwości zarobkowych młodych uczestników rynku, ale także planowania działalności gospodarczej i społecznej, autoprezentacji, wystąpień publicznych i social mediów.

Więcej…
 

Regionalny Konkurs Projektów Przedsiębiorczych

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w ramach Młodzieżowego Forum Przedsiębiorczości trwa Regionalny Konkurs Projektów Przedsiębiorczych. W Konkursie udział mogą wziąć wyłącznie uczestnicy Forum tj. uczniowie, którzy uczestniczyli w co najmniej jednym warsztacie i/lub debacie. Szczegóły Konkursu znajdują się w Regulaminie.

Dokumenty do pobrania:

- Regulamin Regionalnego Konkursu Projektów Przedsiębiorczych

 

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

 


Strona 10 z 22

Śląski Szyrlok