Fundacja Edukacji Przedsiębiorczej

w Chorzowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Fundacja Edukacji Przedsiębiorczej

Wisła, Jaworzno i Chorzów...

Email Drukuj PDF

Wisła, Jaworzno i Chorzów... to w tych miasta odbyły się warsztaty w ramach Młodzieżowego Forum Przedsiębiorczości w przedostatnim tygodniu kwietnia. W Wiśle mowa była o planowaniu działalności gospodarczej i społecznej oraz o pozyskiwaniu na taką działalność funduszy. W Jaworznie tematem spotkania było kreowanie koncepcji biznesowych i społecznych, zaś w Chorzowie warsztat dotyczył rynku pracy i możliwości jakie daje on młodym uczestnikom.

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

 

Prosimy pamiętać o Konkursie

Email Drukuj PDF

Przypominamy, że w ramach Młodzieżowego Forum Przedsiębiorczości trwa Regionalny Konkurs Projektów Przedsiębiorczych. W Konkursie udział mogą wziąć wyłącznie uczestnicy Forum tj. uczniowie, którzy uczestniczyli w co najmniej jednym warsztacie i/lub debacie. Szczegóły Konkursu znajdują się w Regulaminie.

Dokumenty do pobrania:

- Regulamin Regionalnego Konkursu Projektów Przedsiębiorczych


Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

 

Warsztaty w Żywcu

Email Drukuj PDF

12 kwietnia br. w I Liceum Ogólnokształcącym w Żywcu odbyły się dwa warsztaty w ramach Młodzieżowego Forum Przedsiębiorczości. Pierwszy warsztat dotyczył planowania działalności gospodarczej i społecznej, natomiast drugi pozyskiwania funduszy na tę działalność oraz korzystanie z dostępnych metod wsparcia, w tym niefinansowego. Uczestnicy z powodzeniem zaplanowali i przedstawili pomysły o charakterze biznesowym i społecznym. Wśród nich znalazły się pomysły na firmę odzieżową, czy aplikacje na urządzenia mobilne. W czasie drugiego warsztatu uczestnicy dowiedzieli się jakie są podstawowe źródła finansowania różnych pomysłów oraz jakie towarzyszą im procedury.

Więcej…
 


Strona 9 z 22

Śląski Szyrlok